zde se nacházíte:
Úvod > O nás

O společnosti AGORA plus, a.s.

Navrhujeme a poskytujeme moderní řešení a služby pro co nejefektivnější chod firemní IT infrastruktury s důrazem na bezpečnost Vašich dat.

Služby a řešení poskytujeme malým i velkým partnerům, včetně mezinárodních korporací.

Již od vzniku společnosti v roce 1997 jsme specialisté na servery, disková úložiště, zálohování a správu dat včetně poskytování vlastního cloud řešení.

Významný podíl v našich službách dále tvoří bezpečnost IT: ochrana perimetru, síťová bezpečnost, BYOD.

Prostřednictvím pravidelně školených a certifikovaných odborníků spolehlivě pečujeme o klienty z firemního prostředí již 20 let.

Obrat společnosti Agora plus a.s. ve fiskálním roce 2016 činil více než 100 milionů Kč.

Díky naší nezávislosti na výrobcích Vám vždy poskytujeme optimální variantu pro zjednodušení Vašeho IT s ohledem na růst Vaší společnosti, včetně finanční úspory.

„Věnujte se svému businessu a my Vám uvolníme ruce v IT“

 

Získejte s námi tyto výhody:

  • Stabilního a férového partnera -  Od založení společnosti v roce 1997 vytváříme s našimi klienty dlouhodobé vztahy, založené na profesionálním přístupu a vzájemné důvěře. Která je pro oblast zpracování dat nezbytnou.
  • Partnera s vysokou úrovní specializace a certifikace: DELLEMC Partner GOLD, Fujitsu select circle. Silver Microsoft partner, VMware vip enterprise partner, a další.
  • Partnera s náskokem před konkurencí – vždy Vám zajistíme moderní služby a řešení IT, které zrovna teď potřebujete a využijete, včetně nejvýhodnější formy financování.
  • Univerzálního partnera – pečujeme a poskytujeme služby malým i velkým partnerům, včetně mezinárodních korporací.
  • Partnera, který stojí na Vaší straně.