zde se nacházíte:
Úvod > Články > DELL EMC Data Protection Suite (DPS4VM)

Články

12.03.2018

DELL EMC Data Protection Suite (DPS4VM)

 

je aplikační balík pro ochranu dat fyzického, virtuálního, nebo cloudového prostředí. Umožňuje chránit data s granularitou od každé zápisové operace, přes standardní scénáře zálohy až po dlouhodobou archivaci. Všechna data jsou deduplikována, komprimována a šifrována, a tak je možno zálohovat i vzdálené pobočky s nízkou kvalitou konektivity. Kromě centrální správy řešení je možno využít integrace do nativních nástrojů pro ochranu aplikací a virtualizačních platforem. Samozřejmostí je podpora různých typů médií pro uložení chráněných dat včetně cloudových providerů.

 

DPS4VM je primárně postaveno na těchto 3 hlavních produktech s dlouholetou úspěšnou historií a kombinuje jejich hlavní výhody.

 

 

  • Networker
  • Avamar
  • Recovery Point

 

 

  • NetWorker je centrální zálohovací SW pro ochranu dat fyzického a virtuálního prostředí. Umožňuje chránit data jak v lokálním datacentru, tak aplikací v cloudu. Zálohovaná data mohou být uložena DataDomain, pásce, nebo v prostředí cloudu.

 

 

  • Avamar umožňuje zálohování rozsáhlých virtualizovaných prostředí, včetně firemních poboček s nedostatečnou konektivitou a uživatelských PC a notebooků. Je vhodný též pro zálohování prostředí servisních poskytovatelů s přímou integrací do nástrojů správy tohoto prostředí.

 

 

  • Recovery Point je SW pro kontinuální ochranu dat. (synchronní i asynchronní replikace). A s integrací deduplikačního úložiště DELLEMC DATA DOMAIN získáte účinné, rychlé a bezpečné řešení zálohování.

 

Data Domain je deduplikační úložiště pro zálohovaná data s unikátní architekturou pro ochranu uložených dat. Data Domain je integrována se zdrojovými aplikacemi, nebo zálohovacím SW a díky speciálnímu protokolu umožňuje přímou zálohu dat z klienta na Data Domain s možností distribuce deduplikačního algoritmu.